Nie od dziś wiadomo, że zadbane dłonie to najlepsza wizytówka kobiety. Nie należy wiec nigdy zapominać o ładnie zrobionym manicure. Jaki kolor i styl wybrać? Co zrobić, żeby paznokcie przetrwały dłużej niż dwa dni? Rozwiązaniem może być manicure francuski hybrydowy. Zapewni on długotrwały efekt i piękny blask paznokci.

French manicure

Manicure francuski od dawna nie wychodzi z mody, jest dyskretny i elegancki. Pasuje do każdej stylizacji j i uważany jest za bardzo stylowy. Mamy też pewność, że zostanie zaakceptowany w każdym miejscu pracy, nawet w takim, w którym obowiązuje rygorystyczny dress code. Manicure hybrydowy french to taki pewniak w każdej sytuacji. Francuski manicure charakteryzuje się i wyróżnia tym, że końcówki paznokcia są pomalowane na biało, natomiast płytka pociągnięta jest bezbarwnym lub półprzezroczystym, bladoróżowym lakierem.

Zalety hybrydy

Hybryda to specjalny lakier utwardzany za pomocą lampy UV , który odznacza się przede wszystkim niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Utrzymuje się około trzech tygodni, co w porównaniu ze zwykłym lakierem jest imponującym okresem. Innymi zaletami lakierów hybrydowych jest szeroka paleta barw oraz fakt, że można nimi wykonać każdy wzorek. To świetnie rozwiązanie dla osób, które z powodu łamliwości paznokci nie potrafią zapuścić ich w odpowiedniej długości.

Samodzielnie wykonany manicure hybrydowy

Taki manicure można wykonać nawet samodzielnie w domu. Trzeba jednak mieć do tego kilka akcesoriów. Prócz lakierów hybrydowych przyda się specjalna lampa utwardzająca, baza i top, które również muszą być hybrydowe, blok polerski oraz odtłuszczacz.