Klasyczne wzory wykonane na zadbanych paznokciach odmieniają wygląd każdej dłoni dodając jej niesamowitej kobiecości. Babyboomer nails to stonowana stylizacja łącząca w sobie delikatne, biało-różowe ombre oraz manicure francuski. Doskonale prezentuje się ona zarówno na krótkich jak i długich, żelowych paznokciach. Jak wykonać samodzielnie paznokcie babyboomer? Dlaczego takie paznokcie nigdy nie wychodzą z mody? Dla kogo najlepiej sprawdzi się wzór jakim jest babyboomer? Oto kilka ciekawych faktów i wskazówek.

babyboomer nailsBabyboomer – jak wykonać delikatny wzór na paznokciach.

Stylizacja paznokci babyboomer najczęściej wykonywana jest przy pomocy manicure hybrydowego – wtedy też jest najbardziej efektowna. Można jednak bez większego problemu wykonać ją także klasycznymi lakierami do paznokci. Do tego celu wystarczy przygotować specjalną małą gąbeczkę do zdobień oraz dwa kolory lakieru – różowy oraz biały. Nałożone w dwóch paskach obok siebie na gąbce i delikatnie przykładane do paznokcia stworzą wyjątkową stylizację paznokcia. Jeśli jednak wolimy by paznokcie wykonała nam specjalistka, zapraszam na stronę Easy Nails oferującą babyboomer nails w Warszawie i Wrocławiu.

Babyboomer paznokcie – klasyka i delikatność.

Paznokcie zdobione techniką babyboomer łączą w sobie zarówno delikatność, klasykę jak i kobiecość oraz elegancję. Ich wzór doskonale wpasuje się do wielu stylizacji, przez co paznokcie doskonale nadają się na wiele różnych okazji – zarówno do noszenia na co dzień jak i na większe wyjścia czy imprezy.