Dłonie są wizytówką każdego człowieka. Powinny być one wypielęgnowane. Niestety kruche oraz łamliwe paznokcie skutecznie to utrudniają. Nałożony lakier nie prezentuje się atrakcyjnie na takiej płytce. W pierwszej kolejności warto jest pomyśleć o jej odbudowie. Dużą popularnością cieszy się innowacyjny zabieg o nazwie IBX System. Znajduje się on w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych.

Eliminacja uszkodzeń mechanicznych

regeneracja paznokci systemem IBX

IBX System nie jest typową odżywką. Dzięki temu nie trzeba kilku tygodni, aby odnotować pierwsze efekty. Rezultaty zabiegu są widoczne natychmiast. Nałożony preparat niweluje uszkodzenia płytki. Mowa tutaj przede wszystkim o wszelkich bruzdach, czy też pęknięciach. Powierzchnia paznokci staje się perfekcyjnie gładka oraz lśniąca. Zmniejsza to ryzyko pogłębiania się niedoskonałości. Ponadto jest to znakomite przygotowanie do zabiegów stylizacyjnych. Z pewnością manicure będzie prezentował się o wiele efektowniej, a dodatkowo będzie trwalszy.

Odrost paznokci

Zabieg IBX składa się z dwóch etapów. Pierwszym polega na odbudowie płytki, a drugi na jej ochronie. Wszystko to ułatwia zapuszczenie paznokci do pożądanej długości. Staną się one mniej wrażliwe na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Będą mocne i wyraźnie twardsze. Z pewnością będą prezentować się zdrowo. Warto wspomnieć, że za pomocą opisywanego preparatu można pozbyć się charakterystycznych białych plamek szpecących płytkę.

Zabieg ten wykonuje niewiele salonów w Polsce. W Warszawie i Wrocławiu, wykonają Państwo zabieg IBX System w salonie Easynails.