Obecnie panuje moda na grube i naturalne brwi, które tak naprawdę są tylko minimalnie wymodelowane za pomocą trymera czy pensety. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre panie potrzebują trochę więcej ingerencji, aby ich łuki brwiowe ukazały całą swoją urodę.

Regulacja brwi w polskiej stolicy

Samemu nie jest wcale prosto dobrze wyregulować swój łuk brwiowy. Dlatego właśnie w przypadku bardzo krzaczastych i grubych brwi, w którym po prostu trudno jest nadać jakiś ładny kształt za pomocą makijażu, najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do stylistki. Stylistka brwi zadba o to, by brwi wyregulować tak, by ukazać piękną łuku będącego najlepszą oprawą dla oka kobiety. Zwykle oznacza to zatem niedużą ingerencję i wyrwanie tylko części włosków. Nawet jeżeli kobieta ma poczucie, że mogłaby zrobić to sama, naprawdę lepiej oddać to w ręce specjalistów. Z profesjonalizmu słyną zwłaszcza takie zabiegi regulacji brwi w Warszawie: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi

kobieta reguluje brwi

Modne brwi na wiosnę 2019

Jedną z najważniejszych tendencji w makijażu brwi jest dobór odpowiednio do ich odcienia do cery oraz koloru włosów. Współcześnie w sklepach można znaleźć mnóstwo różnych kosmetyków do stylizowania brwi, przed ostatecznym zakupem dobrze jest zatem przeanalizować ich odcienie. Brwi nie powinny być po prostu zbyt ciemne.  bardzo często dla ich urody tak naprawdę najlepiej jest podkreślić je tylko bezbarwnym żelem, który nada im odrobiną blasku oraz ujarzmi włoski. Poza tym powoli w niepamięć odchodzi makijaż permanentny brwi, szczególnie w formie dosłownie narysowanej kreski. Warto zatem postawić na naturalność i po prostu polubić się z własnymi brwiami, które dała nam natura.