Piękne i lśniące paznokcie są obiektem pożądania każdej kobiety. Niestety tak pomalowane, mają tendencje do szybkiego niszczenia się. Dlatego też, aby moc się nimi cieszy codziennie, trzeba by je właściwie co wieczór poprawiać i na nowo malować. Czy aby na pewno?

Czym jest pedicure hybrydowy?

Jest to zabieg kosmetyczny, który łączy w sobie dwie bardzo ważne sprawy. Po pierwsze, możliwość zadbania o stan i dobry wygląd stóp, a także o wygodę. Wszystko dzięki bardzo mocnemu i trwałemu lakierowi, który pozwala oszczędzić naprawdę wiele czasu i pieniędzy.

Zalety wykonywania pedicure hybrydowego

Zdecydowanie największą zaletą tego zabiegu kosmetycznego jest jego trwałość, która bezpośrednio wynika ze stosowania szczególnego lakieru, który łączy w sobie cechy zwykłego lakieru do paznokci z utwardzaczem. Dzięki temu tak pomalowane paznokcie będą zachwycały nie tylko kolorystyką, lecz także trwałością.
Kiedy jest to dobre rozwiązanie? Zdecydowanie w czasie wakacji, gdy chętnie zakładamy klapeczki, czy też odsłonięte buty. Nie ma już obawy o uszkodzenie powłoki lakieru, czy też jego odpryśnięcie.
Oczywiście tego typu zabieg stosować można również w czasie zimy, co pozwoli na spore oszczędności wynikające z korzystania z jednego zabiegu nawet przez kilkanaście dni. Dodatkowo jest to zabieg bardzo wygodny ze względu na fakt, że pomalowane takim lakierem paznokcie bardzo szybko schną. Na tyle szybko, że zaraz po zakończeniu można od razu włożyć buty bez ryzyka jego uszkodzenia.