Słońce, plaża, miękki piasek między palcami, orzeźwiające drinki i delikatna bryza… Już zaraz, już za chwilę czeka Cię powrót wysokich temperatur, a co za tym idzie, z pewnością wskoczysz w sandałki czy wygodne klapki i japonki! Warto więc w odpowiedni sposób przygotować się na nadchodzące lato i w szczególności zadbać o stopy!

Pedicure klasyczny to podstawa!

Jednym z fajniejszych zabiegów jest pedicure klasyczny. Pozwala on świetnie zadbać o stopy i daje sto procent komfortu i naturalności. Jest zabiegiem dającym efekt gładkich, wypieszczonych i upiększonych stóp i paznokci w bardzo prosty sposób, ale ze zdecydowanym efektem WOW!

Czym tak właściwie jest pedicure klasyczny?

Zabieg ten polega przede wszystkim na wygładzeniu i zmiękczeniu skóry stóp oraz zadbaniu o paznokcie. Profesjonalna kosmetyczka usunie Twoje skórki, nada kształt paznokciom oraz pozbędzie się martwego, zrogowaciałego naskórka. Jeśli zależy Ci na naturalności, stopy w ten sposób przygotowane możesz pozostawić w takiej wersji lub zgłosić się na kolejne, różnorodne zabiegi i pomalować lakierem lub wykonać pedicure hybrydowy.

Dla kogo?

Pedicure klasyczny jest świetną opcją dla każdej kobiety, ale też coraz więcej mężczyzn dba w ten sposób o swoje stopy. Jest to zabieg zyskujący coraz większą rzeszę klientek i klientów.

Jeśli jeszcze nigdy nie skorzystałaś z zabiegów pedicure, to najwyższy czas spróbować! Pozwól swoim stopom oddychać i niech staną się one Twoją wizytówką!