Panowie mają na pewno dużo mniejsze doświadczenie w depilowaniu się niż kobiety. Na co dzień używają maszynki do golenia twarzy i zwykle decydują się też na usuwanie w ten sposób włosów także z innych miejsc, ale nie jest to jedyne dostępne rozwiązanie.

Zależnie od oczekiwanego efektu

Golenie to szybka i łatwa metoda pozbywania się włosków, jednak panowie dobrze wiedzą, że gwarantuje ona gładkość skóry tylko na krótki czas. Jest to więc dobry wybór jedynie dla tych panów, którzy nie mają nic przeciwko temu, by golić na przykład pachy czy miejsca intymne praktycznie codziennie. Poza tym warto wiedzieć, że metoda ta nie jest najlepsza jeśli chodzi o usuwanie owłosienia z innych miejsc, jak klatka piersiowa, brzuch czy plecy. Może to powodować podrażnienia skóry, a przy tym odrastające szybko włoski sprawiają wiele problemów. Lepszym wyjściem może być więc zastosowanie wosku, który usuwanie włoski na dużo dłuższy czas. Warto przy tym skorzystać z profesjonalnych usług, co będzie dużo wygodniejsze niż samodzielne działania, w przypadku na przykład usuwania włosków z pleców będzie to jedyne możliwe rozwiązanie. Depilacja męska w Warszawie to zabieg oferowany przez liczne salony tego typu – https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-mezczyzn, mający niewysoką cenę i wykonywany szybko i sprawnie.

zdjęcie wydepilowanego mężczyzny

Laser – najlepsze rozwiązanie

Panowie chcący radykalnego rozwiązania problemu niechcianego owłosienia i dysponujący większym budżetem mogą też zdecydować się na depilacje laserową. Pozwoli to uniknąć i odrastania włosków, i podrażnień skóry, które często zdarzają się na przykład podczas golenia.